Шестсобна куќа кај Завод за Рехабилитација

Детали за Недвижноста
Шифра: ИС 10117

издавање

цена: 750 €
тип на недвижност: куќа
површина: 200 m2
соби: 6
спални соби: 5
тоалети: 3
тераси: 2
спрат: 1
греење: сопствено греење

Се издава шестсобна куќа, сутерен + високо приземје + кат во Козле во близина на Завод за рехабилитација.

Истата располага со квадратура од 200 м2 со 5 спални соби, дневна соба со трпезарија и кујна, две бањи,

еден гостински тоалет, две тераси и двор од 200 м2.

Куќата се издава наместена како што е на сликите или празна.

Цена: 750 евра

Facebooktwittergoogle_plusmail