Четворособен празен стан во Аеродром

Детали за Недвижноста
Шифра: ИС 10484

rent

цена: 250 €
тип на недвижност: apartment
површина: 75 m2
соби: 4
спални соби: 3
тоалети: 2
тераси: 1
спрат: 5
греење: central heating
лифт:

Се издава реновиран стан во Аеродром кај Поликлиника Јане Сандански со површина од 75 м2 на 5-ти спрат со лифт.
Станот се издава празен со комплетно опремена кујна и располага со дневна соба, одвоена кујна со остава, 3 спални соби, бања, тоалет и тераса, централно греење, клима уред.

Цена: 250 еур месечно

Facebooktwittergoogle_plusmail