Трособен дуплекс стан во Порта Буњаковец

Детали за Недвижноста
Шифра: ИС 10215

rent

цена: 500 €
тип на недвижност: apartment
површина: 100 m2
соби: 3
спални соби: 2
тоалети: 2
тераси: 1
спрат: 7
греење: central heating
лифт:

Се издава одличен дуплекс стан во Порта Буњаковец со површина од 100 м2, на 7- ми спрат со лифт.
Истиот е комплетно опремен со мебел и техника и на долното ниво располага со голема дневна соба со трпезарија и кујна, бања и тераса, а на горното ниво располага со 2 спални соби и бања.

Цена: 500 еур месечен закуп

Facebooktwittergoogle_plusmail