МНОГУ ПОВОЛНА ЦЕНА за трособен стан во Аеродром на одлична локација

Детали за Недвижноста
Шифра: ПС 8799

продажба

цена: 65.000 €
стара цена: 80.000 €
тип на недвижност: стан
површина: 84 m2
соби: 3
спални соби: 2
тоалети: 2
тераси: 1
спрат: 5
греење: централно греење
ориентација: југ-исток
лифт: да

Се продава стан со убав распоред на одлична локација во Аеродром во близина на поликлиника Јане Сандански, со чиста внатрешна површина од 84 м2 + тераса + подрум, на 5-ти спрат со 2 лифта. Реалната површина на целиот стан е 90 м2.
Станот е комфорен и располага со голема дневна соба со трпезарија и кујна, 2 спални соби (со можност за трета), бања, тоалет, остава и тераса. Станот е со отворен чист поглед кон Водно и ориентација југо – исток.
Чист имотен лист и веднаш вселив!

ПРОМОТИВНА ЦЕНА – 65.000 ЕУР !!!!!

Facebooktwittergoogle_plusmail