Преубав нов трособен стан во Кисела Вода

Детали за Недвижноста
Шифра: ПС 9008

sale

тип на недвижност: apartment
површина: 82 m2
соби: 3
спални соби: 2
тоалети: 2
тераси: 1
спрат: 3
ориентација: south-west
лифт:

Се продава преубав нов стан во Расадник – Кисела Вода со површина од 82 м2 на 3-ти спрат со лифт.
Истиот е со убав распоред и располага со дневна соба со трпезарија и кујна, 2 спални соби, 2 бањи, остава и тераса.
Станот е одлично луксузно уреден и се продава комплетно опремен со мебел и техника или празен.

Facebooktwittergoogle_plusmail