Одлично уреден спрат од куќа со двор во Црниче

Детали за Недвижноста
Шифра: ИС 10308

издавање

цена: 600 €
тип на недвижност: куќа
површина: 140 m2
соби: 4
спални соби: 3
тоалети: 2
тераси: 2
спрат: 1
греење: сопствено греење

Се издава одлично уреден спрат од куќа на многу убава мирна локација во Црниче.
Спратот е со посебен влез со површина од 140 м2 и располага со голема дневна соба со трпезарија, одвоена кујна, голема спална соба, 2 помали спални соби, бања, тоалет и 2 големи тераси.
На располагање е и голем двор во кој може да се паркираат возила.

Цена: 600 еур месечно

Facebooktwittergoogle_plusmail