Одличен четворособен стан кај нова Железничка

Детали за Недвижноста
Шифра: ПС 9045

sale

цена: 96.000 €
тип на недвижност: apartment
површина: 104 m2
соби: 4
спални соби: 3
тоалети: 2
тераси: 2
спрат: 5
греење: own heating
лифт:

Се продава четворособен стан до нова Железничка со површина од 104 м2 на 5-ти спрат без лифт.
Станот е со одличен распоред и располага со голема дневна соба со трпезарија и кујна, остава, 3 спални соби, бања, тоалет и 2 тераси и има подно греење.
Станот се продава комплетно модерно опремен.

Цена: 96.000 еур

Facebooktwittergoogle_plusmail