Tрособен опремен стан во Дебар Маало

Детали за Недвижноста
Шифра: ИС 10199

издавање

тип на недвижност: стан
површина: 63 m2
соби: 3
спални соби: 2
тоалети: 1
тераси: 1
спрат: 3
греење: централно греење
лифт: да

Се издава одлично уреден стан во Дебар Маало спроти Градски парк и Зоолошка.
Истиот е со површина од 63 м2 на 3-ти спрат со лифт, комплетно опремен со мебел и техника, централно греење, клима уред, кабловска и интернет.
Станот располага со дневна соба со трпезарија, кујна, 2 спални соби, бања и тераса.

Цена по договор

Facebooktwittergoogle_plusmail