Одличен нов стан на Водно

Детали за Недвижноста
Шифра: ПС 9037

sale

цена: 67.500 €
тип на недвижност: apartment
површина: 55 m2
соби: 2
спални соби: 1
тоалети: 1
спрат: 2
греење: own heating
лифт:

Се продава одличен нов стан на Водно кај Панорама со површина од 55 м2 на 1 спрат со лифт.
Истиот располага со дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба и бања.
Станот може да се продава празен или опремен со нов мебел и техника.

Цена: 67.500 еур

Facebooktwittergoogle_plusmail