Нов трособен опремен стан во Дебар Маало

Детали за Недвижноста
Шифра: ИС 10198

издавање

цена: 350 €
тип на недвижност: стан
површина: 56 m2
соби: 3
спални соби: 2
тоалети: 1
тераси: 1
спрат: 1
греење: сопствено греење
лифт: да
гаража: да

Се издава нов стан во нова зграда во Дебар Маало позади Неуромедика, со површина од 56 м2, на 1 спрат со лифт.
Истиот е комплетно опремен со нов мебел и техника и располага со дневна соба со трпезарија и кујна, 2 спални соби, бања и тераса.
Сопствено греење на струја, панели и клима уред.
Со станот следува и гаражно паркинг место.

Цена: 350 еур месечно

Facebooktwittergoogle_plusmail