Нови трособни станови во Капиштец

Детали за Недвижноста
Шифра: ПС 9043

sale

цена: 90.000 €
тип на недвижност: apartment
површина: 75 m2
соби: 3
спални соби: 2
тоалети: 2
тераси: 1
спрат: 3
Година на градба : 2018
греење: own heating
ориентација: north
цена по метар квадратен: 1200 €
лифт:

Се продаваат нови станови во Капиштец кај Т.Ц. Зебра, вселиви декември 2018 год.
Становите се по 75 м2 на 3-ти и 4-ти спрат со лифт и располагаат со дневна соба со трпезарија и кујна, 2 спални соби, бања, тоалет и тераса.
Економично греење и ладење со фенкојлери.
Можност за бирање плочки од страна на купувачот.

Цена: 1200 еур/м2 со вклучен данок и без трошоци за агенциска провизија

Facebooktwittergoogle_plusmail