Доградба на куќа во Козле

Детали за Недвижноста
Шифра: ИС 10282

издавање

цена: 160 €
тип на недвижност: куќа
површина: 45 m2
соби: 2
спални соби: 1
тоалети: 1
спрат: приземје
греење: струја

Се издава доградба на куќа во Козле кај црквата Св. Јован со површина од 45 м2 и располага со дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба и бања. На располагање има и двор.

Цена: 160 еур месечно

Facebooktwittergoogle_plusmail