Деловен простор во Дебар Маало

Детали за Недвижноста
Шифра: ИС 10090

издавање

тип на недвижност: деловен простор
површина: 58 m2
простории: 2
тоалети: 1
тераси: 1
спрат: 1
греење: сопствено греење
ориентација: југ
лифт: да
гаража: да

Се издава стан за деловен простор во нова градба во Дебар Маало кај кафе Кала.
Станот е со површина од 58 м2 на 1 спрат со лифт и располага со 2 простории од кои една голема, една помала, бања и тераса. Истиот се издава празен со опремена кујна, подно греење, сопствено греење на струја и клима уред.
Со станот следува и паркинг место.

Цена по договор

Facebooktwittergoogle_plusmail